8.90€

Patchworková a šijacia pätka 1/4 inch, 1/8 inch

Patchworková pätka, bez ktorej sa nezaobíde žiadna patchworkárka. Pätka, pomocou ktorej ušijete svoje dielka s odševkom 1/4 palca (inch) alebo 1/8 palca.

Celá šírka pätky je 1/2 ", takže ak sa pri šití budete pridŕžať vonkajšieho okraja pätky, bude Váš odševok 1/4". Ak sa budete držať vnútornej hrany pätky, odševok bude 1/8". Pätka má farebné značky, ktoré Vám uľahčia odmerať vzdialenosti 1/4", prípadne 1/8" od stredovej polohy ihly (dopredu aj dozadu). Umožnia Vám tým dodržať líniu šitia v presných vzdialenostiach aj v rohoch, čo využijete napr. pri šití lemov.

Odševok 1/4 palca využijete pri šití patchworku (väčšina návodov uvažuje s odševkom 1/4"), či pri quiltovaní. Odševok 1/8" sa odporúča pri šití miniatúrnych quiltov, či šití hračiek a bábik.

Upozornenie: Pre stroje s nastaviteľnou polohou ihly - pätku používajte vždy pri umiestnení ihly v stredovej polohe! V opačnom prípade by ste mohli poškodiť pätku, ihlu alebo šijací stroj.

Sedí na väčšinu domácich šijacích strojov s rýchloupínacou pätkou: Brother, Janome, Toyota, Singer, Bernette, Elna, Lucznik a Husquarna.

Komentáre

Výrobcovia
Rýchle vyhľadávanie
 
Použite kľúčové slová a nájdite tak požadovaný produkt.
Pokročilé vyhľadávanie
Jazyky
Slovak English
O nás

Naša predajňa

paypal s SSL