5.50€

Adaptér pre rýchloupínacie pätky

Adaptér pre rýchloupínacie prítlačné pätky na šijacie stroje s krátkym driekom pätiek (Low-shank). Užitočný spojovací medzičlánok / adaptér, pomocou ktorého pripojíte rýchloupínaciu prítlačnú pätku na pätkovú tyč Vášho stroja. S týmto adaptérom môžete používať všetky multifunkčné rýchloupínacie pätky na bežných domácich šijacích strojoch. Adaptér najviac oceníte, ak máte doma starší šijací stroj, na ktorý nesedia rýchloupínacie pätky - a pri výmene pätky musíte zakaždým použiť skrutkovač! Materiál: Trvanlivý kov.

Vlastnosti:
  1. Adaptér s krátkym driekom (Low-shank) viď poznámku dole.
  2. Pre použitie rýchloupínacích pätiek na domácich strojoch, aj na niektorých starších modeloch.
  3. Pre stroje, kde je upínací člen príliš široký pre väčšinu univerzálnych rýchloupínacích pätiek (niektoré modely Pfaff a Husqvarna).
  4. Nevhodný pre priemyselné a miniatúrne šijacie stroje.
  5. Šírka upnutia: 5,8 mm (vhodné pre všetky bežné pätky so šírkou upnutia 6 mm).
  6. Celkové rozmery výrobku: cca 40 x 20 mm.
Sedí na väčšinu domácich šijacích strojov: Veritas (máme vyskúšané aj na starších typoch Veritas vyrobených ešte v NDR), Bernette, Singer, Brother, Babylock, Husqvarna Viking, Janome, Juki, Toyota, Pfaff, Riccar, Necchi, Elna, Good Housekeeper, Alphasew, atď.

V rôznych výrobných sériách sa môžu adaptéry mierne líšiť zafarbením, či niektorými detailami oproti obrázkom. Funkcia ale ostáva nezmenená.

Poznámka: Ako zistiť, či máte stroj Low-shank alebo High-shank: Odmerajte vzdialenosť medzi spodnou plochou nasadenej pätky a stredom skrutky, ktorou pätku upevňujete. Ak je táto vzdialenosť približne 1/2” (1/2 anglického palca = 2,54 mm / 2 = 1,27 cm), máte Low-shank stroj. Ak nameriate približne 1” (2,54 mm), máte High-shank. Väčšina domácich šijacích strojov je Low-shank.
Komentáre
Výrobcovia
Rýchle vyhľadávanie
 
Použite kľúčové slová a nájdite tak požadovaný produkt.
Pokročilé vyhľadávanie
0 položiek
Jazyky
Slovak English
O nás

Naša predajňa

paypal s SSL